SpaceTV-nın həftəlik proqramı

19 avqust – 25 avqust 2019

Bazar ertəsi, 19.08.2019

08:00 “Hər səhər”. Əyləncəli-informasiya proqramı
09:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
09:10 “İdman”
09:15 “Hər səhər”. Əyləncəli-informasiya proqramı (davamı)
11:00 Teleserial: “Anaya”
12:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
12:25 “Təhsil bələdçisi”. Maarifləndirici proqram
13:30 “El bizim Sirr bizim”. Elçin Əlibəylinin təqdimatında
15:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
15:25 “Gəl dərdini danış”. Sosial veriliş
17:00 “Gülmək istəyirəm”
18:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
18:20 “Çarə”
19:30 Azərlotereya
20:15 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
20:55 “Olanlar”
21:00 “Operativ hissə”
21:10 “İdman”
21:25 Azərlotereya
21:45 “Sevimli mahnı”. Musiqili-əyləncəli proqram
00:20 “Dünya kinosunun inciləri”

Çərşənbə axşamı, 20.08.2019

08:00 “Hər səhər”. Əyləncəli-informasiya proqramı
09:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
09:10 “İdman”
09:15 “Hər səhər”. Əyləncəli-informasiya proqramı (davamı)
11:00 Teleserial: “Anaya”
12:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
12:25 “Təhsil bələdçisi”. Maarifləndirici proqram
13:30 “El bizim Sirr bizim”. Elçin Əlibəylinin təqdimatında
15:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
15:25 “Gəl dərdini danış”. Sosial veriliş
17:00 “Gülmək istəyirəm”
18:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
18:20 “Çarə”
19:05 “Banu”. Qadın proqramı (təkrar)
20:15 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
20:55 “Olanlar”
21:00 “Operativ hissə”
21:10 “İdman”
21:25 Azərlotereya
21:45 “Qəribə əhvalatlar”
00:20 Bədii film

Çərşənbə, 21.08.2019

08:00 “Hər səhər”. Əyləncəli-informasiya proqramı
09:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
09:10 “İdman”
09:15 “Hər səhər”. Əyləncəli-informasiya proqramı (davamı)
11:00 Teleserial: “Anaya”
12:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
12:25 “Təhsil bələdçisi”. Maarifləndirici proqram
13:30 “El bizim Sirr bizim”. Elçin Əlibəylinin təqdimatında
15:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
15:25 “Gəl dərdini danış”. Sosial veriliş
17:00 “Gülmək istəyirəm”
18:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
18:20 “Çarə”
19:30 Azərlotereya
20:15 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
20:55 “Olanlar”
21:00 “Operativ hissə”
21:10 “İdman”
21:25 Azərlotereya
21:35 “Bir gün Bakıda”
22:30 Bədii film
00:20 “Sevgi hekayəsi” (təkrar)

Cümə axşamı, 22.08.2019

08:00 “Hər səhər”. Əyləncəli-informasiya proqramı
09:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
09:10 “İdman”
09:15 “Hər səhər”. Əyləncəli-informasiya proqramı (davamı)
11:00 Teleserial: “Anaya”
12:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
12:25 “Təhsil bələdçisi”. Maarifləndirici proqram
13:30 “El bizim Sirr bizim”. Elçin Əlibəylinin təqdimatında
15:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
15:25 “Gəl dərdini danış”. Sosial veriliş
17:00 “Gülmək istəyirəm”
18:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
18:10 “Sevgi hekayəsi”
20:15 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
20:55 “Olanlar”
21:00 “Operativ hissə”
21:10 “İdman”
21:25 Azərlotereya
21:45 “Sevimli mahnı”. Musiqili-əyləncəli proqram
00:20 Bədii film

Cümə, 23.08.2019

08:00 “Hər səhər”. Əyləncəli-informasiya proqramı
09:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
09:10 “İdman”
09:15 “Hər səhər”. Əyləncəli-informasiya proqramı (davamı)
11:00 Teleserial: “Anaya”
12:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
12:25 “Təhsil bələdçisi”. Maarifləndirici proqram
13:30 “El bizim Sirr bizim”. Elçin Əlibəylinin təqdimatında
15:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
15:25 “Gəl dərdini danış”. Sosial veriliş
17:00 “Gülmək istəyirəm”
18:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
18:20 Bədii film
19:00 “İnam”
20:15 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
20:55 “Olanlar”
21:00 “Operativ hissə”
21:10 “İdman”
21:25 Azərlotereya
21:45 “Qəribə əhvalatlar”
00:20 Bədii film

Şənbə, 24.08.2019

09:00 Bədii film
10:15 “Mən böyümüşəm”. Uşaq verilişi
11:00 “Ad günü”. Musiqili-əyləncəli proqram
13:00 Hind filmi
15:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
15:20 Hind filmi (davamı)
18:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
18:20 “Olar? Olmaz!”
18:45 “Banu”. Qadın proqramı
20:15 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
20:55 “Olanlar”
21:00 “Operativ hissə”
21:10 “İdman”
21:25 Azərlotereya
21:45 “Praym şok”. Musiqili-əyləncəli proqram
23:00 Bədii film

Bazar, 25.08.2019

09:00 “Bu şəhərdə” (seçmələr)
10:15 “Mən böyümüşəm”. Uşaq verilişi
11:10 “Bu səhər Günel ilə”
14:00 “Bir gün Bakıda” (təkrar)
14:30 Hind filmi
18:00 “Praym şok”. Musiqili-əyləncəli proqram (təkrar)
20:20 “Hər həftə”
21:25 Azərlotereya
21:45 “Ad günü”. Musiqili-əyləncəli proqram (təkrar)
22:45 Bədii film

 Xəbəriniz olsun