SpaceTV-nın həftəlik proqramı

20 yanvar – 26 yanvar 2020

Bazar ertəsi, 20.01.2020

09:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
09:10 Bədii film
12:30 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
12:50 Bədii film
15:00 Sənədli film
16:35 Bədii film
18:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
18:20 Bədii film
19:30 Sənədli film
20:15 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
21:00 “Operativ hissə”
21:10 “İdman”
21:25 Bədii film
00:20 Bədii film

Çərşənbə axşamı, 21.01.2020

07:55 “Operativ hissə”
08:00 “Hər səhər”. Əyləncəli-informasiya proqramı
09:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
09:10 “Hər səhər”. Əyləncəli-informasiya proqramı (davamı)
10:00 “Onda başladıq”
12:30 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
12:50 “Gəl dərdini danış”. Sosial veriliş
14:00 “El bizim Sirr bizim”. Elçin Əlibəylinin təqdimatında
15:25 “Tibbin sirləri”
16:35 “Həmin vaxt”
18:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
18:20 “Çarə”
19:05 “Banu”. Qadın proqramı
20:15 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
20:55 “Olanlar”
21:00 “Operativ hissə”
21:10 “İdman”
21:25 Azərlotereya
21:45 “Musiqili meydan”. Musiqili-əyləncəli proqram
00:00 “Axşam, axşam…”

Çərşənbə, 22.01.2020

07:55 “Operativ hissə”
08:00 “Hər səhər”. Əyləncəli-informasiya proqramı
09:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
09:10 “Hər səhər”. Əyləncəli-informasiya proqramı (davamı)
10:00 “Onda başladıq”
12:30 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
12:50 “Gəl dərdini danış”. Sosial veriliş
14:00 “El bizim Sirr bizim”. Elçin Əlibəylinin təqdimatında
15:25 “Tibbin sirləri”
16:35 “Həmin vaxt”
18:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
18:20 “Çarə”
19:30 Azərlotereya
20:15 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
20:55 “Olanlar”
21:00 “Operativ hissə”
21:10 “İdman”
21:25 Azərlotereya
21:45 “Bu şəhərdə”
00:00 Bədii film

Cümə axşamı, 23.01.2020

07:55 “Operativ hissə”
08:00 “Hər səhər”. Əyləncəli-informasiya proqramı
09:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
09:10 “Hər səhər”. Əyləncəli-informasiya proqramı (davamı)
10:00 “Onda başladıq”
12:30 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
12:50 “Gəl dərdini danış”. Sosial veriliş
14:00 “El bizim Sirr bizim”. Elçin Əlibəylinin təqdimatında
15:25 “Tibbin sirləri”
16:35 “Həmin vaxt”
18:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
18:20 “Siqnal”
19:30 “Qırmızı adam”
20:15 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
20:55 “Olanlar”
21:00 “Operativ hissə”
21:10 “İdman”
21:25 Azərlotereya
21:45 “Sevimli mahnı”. Musiqili-əyləncəli proqram
00:00 Bədii film

Cümə, 24.01.2020

07:55 “Operativ hissə”
08:00 “Hər səhər”. Əyləncəli-informasiya proqramı
09:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
09:10 “Hər səhər”. Əyləncəli-informasiya proqramı (davamı)
10:00 “Onda başladıq”
12:30 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
12:50 “Gəl dərdini danış”. Sosial veriliş
14:00 “El bizim Sirr bizim”. Elçin Əlibəylinin təqdimatında
15:25 “Tibbin sirləri”
16:35 “Həmin vaxt”
18:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
18:20 “Bu şəhərdə” (seçmələr)
19:00 “İnam”
20:15 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
20:55 “Olanlar”
21:00 “Operativ hissə”
21:10 “İdman”
21:25 Azərlotereya
22:00 “Sadə həqiqətlər”. Siyasi proqram
22:50 “Musiqili meydan”. Musiqili-əyləncəli proqram
00:00 Bədii film

Şənbə, 25.01.2020

09:00 “Ad günüm”. Musiqili-əyləncəli proqram
11:30 “Mən böyümüşəm”. Uşaq verilişi
11:40 “İki dost”
12:30 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
12:50 “İki dost” (davamı)
14:00 Hind filmi
18:00 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
18:20 “Olar? Olmaz!”
18:45 “Banu”. Qadın proqramı
20:15 “Hər Gün”. İnformasiya proqramı
20:55 “Olanlar”
21:00 “Operativ hissə”
21:10 “İdman”
21:25 Azərlotereya
21:45 “Praym şok”. Musiqili-əyləncəli proqram
00:00 Bədii film

Bazar, 26.01.2020

09:00 “Qırmızı adam”
10:20 “Mən böyümüşəm”. Uşaq verilişi
11:20 “Praym şok”. Musiqili-əyləncəli proqram
12:40 “Bir gün Bakıda”
13:25 “İdman hamı üçün”
13:50 “Sadə həqiqətlər”. Siyasi proqram
14:40 Hind filmi
18:00 “Bu şəhərdə”
20:20 “Hər həftə”
21:25 Azərlotereya
21:50 “Axşam, axşam…”
22:50 Bədii film

 Xəbəriniz olsun